hot-stone

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ نوعی درمان آرام بخش عمیق و ماساژی بسیار لذت بخش بوده که در ماساژ سنگ داغ، ماسور با استفاده از سنگهای آتش فشانی به رفع گرفتگی ها و تنش های عمیق عضلانی می پردازد.

 

فوائد ماساژ سنگ داغ

در ماساژ سنگ داغ گرما و وزن سنگها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت نواحی مختلف بدن دارند. ماساژ سنگ داغ با تلفیقی از فشار،ماساژ سنتی تایلندی و ماساژ سوئدی همراه با گرمای نفوذ کننده از سنگ های داغ باعث بر طرف شدن درد، بالا رفتن هماهنگی و تعادل بدن و در نهایت آرامش می شود. همچنین در این ماساژ , سنگ های داغی که روی ستون فقرات گذاشته می شوند، باعث آرامش و تسکین سیستم اعصاب مرکزی میشود.

دفع سموم بدن
تقویت سیستم عصبی
افزایش تمرکز
مناسب برای مبتلایان به ام اس
مناسب برای مبتلایان به بیماری فیبرومالژیا

تکنیک های ماساژ سنگ داغ

در ماساژ سنگ داغ، سنگ های آتشفشانی، بازالت و سنگ مرمر در آب گرم حرارت دیده و در روغن غلطانده می شوند. در ماساژ سنگ داغ ابتدا این سنگها در سایزهای مختلف بر روی نقاطی از بدن که در دوره های آموزشی با آن آشنا شده‌اید تحت فشار قرار گرفته تا به عمق ماهیچه های سفت و دارای تنش های ماهیچه ای نفوذ نمایند. در انتهای ماساژ سنگ داغ از سنگ مرمر یخ برای برخی نواحی خاص استفاده می شود که این گرما و سرما تعادل را برای بدن به ارمغان می آورد.

 

سنگ های مورد استفاده در این سبک دارای پک های ۱۲ تایی، ۲۵ تایی، ۳۳ تایی، ۴۵ تایی، ۵۰ تایی، ۷۶ تایی و ۱۱۰ تایی می باشد که بهترین نوع آن را می توانید از فروشگاه موسسه تهیه فرمایید.

موارد منع ماساژ سنگ داغ

افراد مبتلا به دیابت
افراد مبتلا به فشار خون بالا
افراد مبتلا به نارسایی های قلبی
بعد از حمام افتاب
افرادی که به علت مصرف دارو یا ابتلا به بیماری خاص غلظت خون شان کاهش یافته است.