karbar

پس از سالها پیگیری توسط مدیران این مجموعه و با دعوت دفتر طرح و برنامه هاي درسي سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برآن شدیم تا استاندارد آموزش شغل کاربرماساژ را با همکاری همکارانمان در این حوزه تدوین نماییم.

طبق آخرین مصوبات و تعیین شرایط دوره کاربر ماساژ مقرر گردید تا در این دوره آموزشی تکنیک های ماساژ روسی آموزش داده شود. در این دوره ابتدا آناتومی٬ تکنیک های ماساژ روسی نظیر نوازشی٬ مالشی٬ کپبشی و … کار و تفسیر کتاب کاربر ماساژ تست زنی روی نمونه سوالات و … و رفع اشکال و تمرین که زیر نظر استاد جهت هرچه بهتر فراگیری تکنیک ها انجام می شود.

 

این دوره آموزشی در ۶ روز از ساعت 9 الی 17 برگزار می‌گردد و پس از آن کلاس‌های تمرینی زیر نظر اساتید برگزار خواهد شد تا شرکت کنندگان بصورت حرفه ای تکنیک ها را فرا گیرند. هنرجویان جهت شرکت در آزمون تئوری توسط “آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد هنر کهن” در پورتال سازمان ثبت نام شده و پس از صدور کارت ورود به جلسه آزمون به سازمان معرفی خواهند شد.

پس از قبولی در آزمون تئوری

لازم به ذکر است هنرجویان پس از موفقیت در آزمون از سوی سازمان فنی و حرفه ای کل کشور گواهینامه کاربرماساژ دریافت می نمایند که این گواهینامه در بیش ۶۳ کشور جهان مورد تایید می باشد.