قوانین و مقررات وب سایت هنر ماساژ ایرانیان

تعهدات اولیه کاربران

 • الزام و اعتقاد به رعایت قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن حداقل سن ۱۸ سال تمام یا رضایتمندی ولی یا قیم قانونی جهت پرداخت آنلاین؛
 • حق ایجاد تنها و تنها یک حساب کاربری برای هر کاربر؛
 • صحت و صداقت در وارد کردن کلیه اطلاعات ورودی علی الخصوص جهت ایجاد حساب کاربری
 • حفاظت و نگهداری از کلمه عبور جهت دسترسی به حساب کاربری

تبصره: درصورت واگذاری کلمه عبور به شخص ثالث، هرگونه مسئولیت برعهده صاحب حساب کاربری می باشد.

مواردی که به موجب آن ها حساب کاربری تعلیق یا محدود می گردد:

 درج هرگونه مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران

درج هر گونه مطلب با هدف تجاری، سیاسی، مذهبی و یا خارج از محدوده و نوع فعالیت وب سایت هنر ماساژ ایرانیان

هر گونه تخلف از قوانین وب سایت هنر ماساژ ایرانیان از جمله :

  • تلاش برای دسترسی به اطلاعات و یا حساب کاربری دیگران
  • ایجاد بیش از یک حساب کاربری یا درج اطلاعات نادرست
  • درج آگهی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بدون کسب اجازه کتبی از مدیریت وب سایت هنر ماساژ ایرانیان
  • ایجاد هرگونه نقض امنیتی و تلاش برای ورود به سرور، تست امنیتی و پیکربندی سایت و هر گونه تلاش در جهت نفوذ و هک کردن و ایجاد تداخل در سرویس دهی به کاربران دیگر به هر شکل از جمله ارسال ویروس یا تلاش برای بارگذاری بیش از حد یا ایجاد اسپم (Spam) یا کرش (Crash) یا هرگونه فایل مخرب و یا ایجاد لینک های مستقیم به هر یک از بخش های سایت
  • جمع آوری مطالب و اطلاعات موجود در سایت و یا ترکیب آن ها با مطالب دیگران بدون اجازه کتبی از وب سایت هنر ماساژ ایرانیان
  • قراردادن اطلاعات شخصی به هر شکل از جمله در قسمت نظرات، گفتگو و غیره و یا اقدام به تماس شخصی با سایر اعضاء و کاربران که منجر به برداشت تبلیغاتی یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران باشد

 حق و حقوق قانونی، معنوی و محفوظ برای وب سایت هنر ماساژ ایرانیان

کلیه محتوای این سایت اعم از اطلاعات و همچنین زیرساخت‌های مورد استفاده برای ارائه این اطلاعات، به طور اختصاصی متعلق به وب سایت هنر ماساژ ایرانیان می باشد.کاربر متعهد می گردد که صرفا جهت استفاده شخصی از این اطلاعات بهره برداری نماید و هرگونه کپی برداری، تغییرات غیر مجاز یا تلاش در جهت کسب و ذخیره اطلاعات نامرتبط با استفاده شخصی و یا فروش و واگذاری بخشی از اطلاعات موجود در سایت به اشخاص غیر، اجتناب نماید. در ضمن مسئولیت رفتار کاربران اعم از مطالب که در سایت قرار می دهند یا مطالبی که از سایت برداشت می کنند مستقیما بر عهده خودشان می باشد و وب سایت هنر ماساژ ایرانیان مسئولیت رفتار کاربران را برعهده ندارد. بدین وسیله وب سایت هنر ماساژ ایرانیان از تمامی مطالب ارائه شده، ضمانت ها و یا شرایطی که صریحاً یا ضمناً در سایت آمده سلب مسئولیت می نماید.

دسترسی به وب سایت هنر ماساژ ایرانیان

 وب سایت ممکن است به هر دلیلی در زمان‌هایی از دسترس خارج باشد. بر این اساس کاربر می‌پذیرید که با توجه به شرایط تحت‌ کنترل و یا خارج از کنترل ما ممکن است دسترسی به سایت قطع و یا محدودگردد لذا حق دسترسی یا ایجاد محدودیت به سایت برای وب سایت هنر ماساژ ایرانیان محفوظ میباشد.

امنیت اطلاعات

وب سایت هنر ماساژ ایرانیان نهایت تلاش خود را جهت حفظ و امنیت اطلاعات وارده از طرف شما را در مقابل حملات سایبری و هکرها می نماید. اما در صورت بروز سرقت اطلاعات، هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات سرقت شده متوجه وب سایت هنر ماساژ ایرانیان نمی باشد. لازم به ذکر است که اطلاعات مورد نیاز برای بارگذاری روی وب سایت هنر ماساژ ایرانیان به طور کلی شامل اطلاعات شناسایی شخصی و مکاتباتی کاربران جهت ایجاد حساب کاربری می باشد.

 مقررات و ضوابط محیط آموزشگاه

 • رعایت کامل شئونات اسلامی و حفظ حرمت محیط آموزشی و همچنین همکاری با مسئولین آموزشگاه الزامی‌ست.
 • تجمع مقابل درهای ورودی آموزشگاه که سلب آسایش همسایگان را به همراه خواهد داشت مجاز نمی‌باشد.
 • خوردن و نوشیدن هرگونه خوراکی در کلاس‌ها ممنوع بوده و رغایت نظافت و نظم محیط آموزشی الزامی می‌باشد.
 • استعمال دخانیات و استفاده از تلفن همراه، همچنین حضور افراد مهمان در کلاس‌ها ممنوع می‌باشد.
 • انتظار می‌رود در محیط این آموزشگاه رعایت دقیق و کامل حجاب و پوشش اسلامی و استفاده از لباس‌های عرف و معقول جامعه توسط هنرجویان/دانشجویان به عمل آید.

 برگه ثبت نام و شرایط ثبت نام

 برگه ثبت نام واگذار شده از طرف وب سایت هنر ماساژ ایرانیان برای یک شخص در یک دوره آموزشی و در یک زمان مشخص جهت ارائه به آموزشگاه یا آموزش دهنده صادر می گردد. لذا کاربر حق واگذاری برگه ثبت نام به غیر را ندارد.

 • در هنگام ثبت‌نام در انتخاب دوره و ساعت مورد نظر خود دقت نمایید در غیر این صورت آموزشگاه از تغییر دوره یا ساعت آن معذور می‌باشد.
 • مشخصات خود را در فرم ثبت‌نام با دقت بررسی نمایید زیرا صدور گواهینامه‌ها براساس اطلاعات فوق انجام می‌پذیرد.
 • تشکیل کلاس‌ها در هر رشته و یا دوره، منوط به احراز حد نصاب در موعد تعیین شده، متقاضی حق اعتراض در این مورد را از خود سلب نموده و منتظر احراز حد نصاب خواهند ماند.
 • هنرجو/دانشجو موظف به رعایت مقررات شئون اخلاقی و انضباطی آموزشگاه می‌باشد. درصورت عدم رعایت آن آموزشگاه می‌تواند از ادامه تحصیل هنرجو/دانشجو جلوگیری نماید.
 • هنرجو/دانشجو مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی است که از طرف آموزشگاه به صورت امانت در اختیار او قرار می‌گیرد و در صورت ایجاد هرگونه خسارت متعهد به جبران آن خواهد بود.
 • حداکثر زمان غیبت موجه ۲ ساعت در هر درس می‌باشد. در غیر این صورت گواهینامه پایان دوره برای هنرجو/دانشجو صادر نمی‌گردد.
 • پس از ثبت‌نام، شهریه دوره ثبت‌نام شده تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.
 • آموزشگاه درباره نحوه و ترتیب ارائه دوره‌ها براساس دروس پیش نیاز برای ثبت‌نام و برنامه‌ریزی تشکیل کلاس‌ها مختار است.
 • ثبت‌نام‌ها قابل انتقال به غیر نمی‌باشد.
 • صدور گواهینامه پایان دوره منوط به تایید توسط مدرس دوره است.
 • آموزشگاه تعهدی در مورد نام مدرس‌های دوره قبل ندارد و حق انتخاب مدرسین با آموزشگاه است نه ثبت‌نام‌کنندگان.
 • در صورت غیبت هنرجو/دانشجو در کلاس ثبت‌نام شده، امکان حضور در کلاس دوره بعدی وجود ندارد و هنرجو/دانشجو جهت استفاده از کلاس دوره بعدی، مجدداً بایستی ثبت‌نام نموده و شهریه پرداخت نماید.

تغییر قوانین و مقررات

این وب سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید. بنابراین چه کاربران جدید و چه کاربران قدیم ملزم به رعایت مفاد جدید این توافقنامه خواهند بود.

علائم تجاری و حق کپی رایت

تمامی مطالب موجود در وب سایت هنر ماساژ ایرانیان از جمله علائم تجاری و هر گونه نوشتار یا اطلاعات موجود در این وب سایت دارای مالکیت انحصاری برای هنر ماساژ ایرانیان می باشد.

مطالبی که برای استفاده کاربر داخل سایت قرار داده می شود و شما مجاز به دانلود آن می باشید می پذیرید که با دانلود مطالب حق مالکیت نسبت به آن ها را به دست نمی آورید و صرفاً جهت استفاده شخصی و در راستای علت قرار دادن در سایت از آن مطلب استفاده می کنید.

هر نوع کپی برداری به هر شکل از جمله استفاده از آرم یا لوگو هنر ماساژ ایرانیان، انتقال یا انتشار اطلاعات، آگهی، لینک کردن و دیگر اشکال موجود جهت بازنشر اطلاعات بدون اجازه کتبی از هنر ماساژ ایرانیان بدون ذکر منبع ممنوع میباشد و عدم رعایت این مورد به معنای نقض صریح قانون کپی رایت و علائم تجاری تلقی میگردد و طبیعتاً شامل جریمه های حقوقی و یا کیفری می باشد.

قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه‌ای

وب سایت هنر ماساژ ایرانیان تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ و قانون جرایم رایانه‌ای مصوب ۱۳۸۸/۰۳/۰۵ می‌باشد. بنابراین هرگونه نقض قوانین مذکور جهت اقدامات لازم به مراجع ذیصلاح ارجاع می گردد و وب سایت هنر ماساژ ایرانیان حق تعلیق دسترسی کاربرخاطی را برای خود محفوظ می دارد.

دسترسی به سایر وب سایت ها

 لینک های موجود در سایت هنر ماساژ ایرانیان به هر عنوان و در هر مکان به منزله تایید محتوا یا صحت مطالب موجود در آن سایت ها نمی باشد و بنابراین دسترسی به آن سایت ها با مسئولیت شخصی خود کاربر انجام می گیرد و همچنین مسئولیت محتوای آن وب سایت ها بر عهده خودشان می باشد.

مدیر مؤسسه مطالعاتی آموزشی هنر ماساژ ایرانیان: هنر ماساژ ایرانیان به مسئولیت‌های اجتماعی عمل میکند

هنر ماساژ ایرانیان به عنوان یک نهاد فرهنگی که به صورت خصوصی مدیریت می‌شود، بر خود واجب می‌داند که مسئولیت‌های اجتماعی خود را نیز پذیرفته و متعهدانه در این حوزه ایفای نقش کند.

مهندس علیرضا موحدی نائینی، مدیر آموزشگاه هنر ماساژ ایرانیان، با اشاره به این نکته تاکید کرد: حمایت از حرکتهای فرهنگی و مرتبط با سلامت دانشجویان از بدو تاسیس هنر ماساژ ایرانیان، در اولویت برنامه‌های ما بوده است. در سال‌های اخیر ایده از همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها و سمینارهای تخصصی زیادی در دانشگاه‌های تهران و سایر شهرها به صورت مادی و معنوی حمایت کرده است. برگزاری همایش‌ها و سمینارهای تخصصی، اختصاص فضای سالن همایش های مجموعه برای اجاره جهت همایش ها و سمینارهای تخصصی و اطلاع‌رسانی از جمله حمایت‌هایی بوده که هنر ماساژ ایرانیان در چند سال اخیر انجام داده است.