انجمن صنفی ماساژ

با استفاده تبصره یک ماده 131 قانون کار و آیین نامه مصوب آبان ماه 1389 هیئت محترم وزیران انجمن صنفی ماساژ به شماره 7-3/2-791 در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران به ثبت رسید.
رسالتی که بر عهده این انجمن می باشد حمایت از جامعه ماساژ اعم از آموزشگاه داوران و مراکز خدمات ماساژ و همچنین افرادی که دارای گواهینامه مهارت از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد است.

این انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای رسته و خدمات ماساژ استان تهران در روزنامه رسمی کشور به ثبت رسید و جهت خدمت به عزیزان رسما کار خود را آغاز نمود.
جلسه ای با حضور اعضا و آموزشگاه داران محترم در تاریخ 96/10/20 تشکیل و اعضای هیئت مدیره انجمن به شکل ذیل مشخص شدند.
آقای بهرام قدسی به عنوان رییس انجمن
آقای مهندس علیرضا موحدی نایینی به عنوان نائب رییس
آقای عباس ذکریا پور به عنوان خزانه دار
دو نفر علی البدل:
جناب آقای فردین مرادی و جناب آقای میثم عسگری
بازرسین اصلی:
خانم عبدی و خانم عالمی
و جناب آقای فرزامی به عنوان بازرس علی البدل معرفی شدند.
باعث افتخار است که برای اولین بار و از ابتدا که رشته ماساژ بعنوان یک شغل در سازمان فنی و حرفه ای کشور مطرح شد، توانستیم استاندارد های ماساژ را با همراهی گروهی از همکاران تدوین نماییم و این رشته رسما به عنوان شغل شناخته شود تا عزیزان زیادی که این هنر را آموزش دیده بودند بتوانند با شرکت در دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای به صورت علمی و تخصصی تر، تکنیک ها را فراگیرند و با قبولی در آزمون، مدرک معتبر از سازمان مربوطه دریافت نمایند.
همچنین این افتخار را داریم به عنوان نائب رییس هیئت مدیره بتوانیم در ادامه راه باشما عزیزان همراه باشیم و هرگونه حمایتی که نیاز باشد تا در راه تعالی و رشد این رشته که می تواند به سلامت جامعه کمک شایانی نماید، با شما دوستان گرامی باشیم.
هرگونه پیشنهاد و یا راهکاری را که دارید می توانید با ما در میان بگذارید تا با ارائه به هیئت مدیره انجمن، بتوانبم در راستای ارتقای علمی این حرفه، گام مثبتی را برداریم.

بیشتر بخوانید
هنر ماساژ ایران آموزش ماساژ
این نوشته منتشر شده در اخبار می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×